▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶E-Ink Display ary misy loko telo na efatra azo isafidianana: B/W/R na B/W/R/Y
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Serivisy famolavolana sy fametahana votoaty azo amboarina (OEM & ODM)
▶Mirehitra ny jiro LED ho an'ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Ny sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN dia ahafahanao manavao sy mamolavola ny môdely misy ny marika, izay manohana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fiovan'ny vidin'ny entana betsaka, ary ny fampidirana API amin'ny rafitra POS/ERP anao.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anananay noho ny teknolojia mandroso ananany ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray izay ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany rehefa mandray fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay arakaraka ny fangatahanao.
FAMARITANA ANKAPOBENY
| Haben'ny efijery | 2.13 santimetatra |
| Lanja | 33 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 72.8*34.5*13mm/ 2.86*1.36*0.51inch |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | 0-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | CR2450*2ea (Bateria azo soloina) |
| fahefana | 0.1W |
*Miankina amin'ny fahamaroan'ny fanavaozana ny faharetan'ny bateria
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 48x23.1mm/2.13inch |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 250 × 122 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP53 |
| Jiro LED | tsy misy |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Tena ilaina ny mijanona ho eo alohan'ny fironana amin'ny tontolon'ny varotra ankehitriny, ary matetika izany dia mitaky vahaolana ara-teknolojia manavao. Ny iray amin'ireo fandrosoana mampientam-po indrindra tato anatin'ny taona vitsivitsy dia ny marika elektronika amin'ny talantalana (ESL), vahaolana nomerika izay manolo ny marika taratasy nentim-paharazana amin'ny talantalana fivarotana. Ato amin'ity lahatsoratra ity, dia hojerentsika ny tombony maro azo avy amin'ny marika elektronika amin'ny talantalana sy ny fomba hanovan'izy ireo ny indostrian'ny varotra.
Ireo mpivarotra mahomby indrindra dia mahafantatra fa ny fanomezana traikefa miavaka ho an'ny mpanjifa no zava-dehibe amin'ny fampitomboana ny varotra sy ny fananganana fahatokisana amin'ny marika. Ny marika elektronika amin'ny talantalana dia mitana anjara toerana lehibe amin'izany amin'ny alàlan'ny fanatsarana ny traikefan'ny mpanjifa amin'ny fomba maro. Ohatra, ny mpanjifa dia afaka mamaky mora foana ny vidiny sy ny antsipirian'ny vokatra, izay afaka manampy azy ireo handray fanapahan-kevitra tsara momba ny fividianana. Ankoatra izany, ny marika elektronika amin'ny talantalana dia afaka manome fampahalalana sarobidy momba ny vokatra, toy ny fisian'ny entana, ny akora ary ny fampahalalana momba ny sakafo, manampy ny mpanjifa hanao safidy tsara momba ny fividianana.
Ho famaranana, ny marika elektronika amin'ny talantalana dia manolotra tombony maro ho an'ny mpivarotra isan-karazany sy habe rehetra. Manomboka amin'ny fanatsarana ny fahamarinan-toerana sy ny fahombiazana ka hatramin'ny fitsitsiana ny fandaniana sy ny fampitomboana ny tombom-barotra, ny marika elektronika amin'ny talantalana dia vahaolana matanjaka amin'ny varotra izay afaka manampy amin'ny fanovana ny orinasa rehetra. Amin'ny alàlan'ny fanekena ny tombontsoa maro azo avy amin'ity teknolojia manavao ity, ny mpivarotra dia afaka mijanona ho lohalaharana ary manohy miroborobo ao anatin'ny tontolo varotra haingana sy miovaova hatrany.