▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶Efijery E-ink ary misy loko telo na efatra azo isafidiananaMainty/Maitso/Maitso na Mainty/Maitso/Maitso
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Serivisy famolavolana sy fametahana votoaty azo amboarina (OEM & ODM)
▶Mirehitra ny jiro LED ho an'ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Ny sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN dia ahafahanao manavao sy mamolavola ny môdely misy ny marika, izay manohana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fiovan'ny vidin'ny entana betsaka, ary ny fampidirana API amin'ny rafitra POS/ERP anao.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anananay noho ny teknolojia mandroso ananany ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray izay ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany rehefa mandray fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay arakaraka ny fangatahanao.
FAMARITANA ANKAPOBENY
| Haben'ny efijery | 1.54 santimetatra |
| Lanja | 26 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 53.5*38.8*15mm/2.1*1.53*0.59inch |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | 0-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | CR2450*2ea (Bateria azo soloina) |
| fahefana | 0.1W |
*Miankina amin'ny fahamaroan'ny fanavaozana ny faharetan'ny bateria
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 26.9x26.9mm/1.54 santimetatra |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 200 × 200 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP53 |
| Jiro LED | tsy misy |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Hatsarao ny fahamarinan'ny zavatra
Ny iray amin'ireo tombony lehibe amin'ny marika elektronika amin'ny talantalana dia ny fahamarinan'ny vokatra, izay manampy amin'ny fanesorana ny lesoka mifandraika amin'ny marika tanana. Ohatra, ny fahadisoan'olombelona matetika dia mitarika amin'ny vidiny tsy marina, izay mitarika ho amin'ny mpanjifa diso fanantenana sy fatiantoka ara-bola. Amin'ny alàlan'ny marika elektronika amin'ny talantalana, afaka manavao ny vidiny sy ny fampahalalana hafa amin'ny fotoana tena izy ireo mpivarotra, mba hahazoana antoka fa marina sy ara-potoana ny zava-drehetra.
Fahaiza-miovaova kokoa
Tombony lehibe iray hafa amin'ny marika elektronika amin'ny talantalana ny fahafahany miovaova. Afaka manova mora foana ny vidiny na ny fampahalalana momba ny vokatra araka izay ilaina ny mpivarotra, izay tena ilaina indrindra mandritra ny vanim-potoana be mpividy na ny varotra amin'ny fialantsasatra. Io fahaiza-manao io dia ahafahan'ny mpivarotra mamaly haingana kokoa ny toe-javatra eny an-tsena, ka mampitombo ny varotra sy ny tombom-barotra.
Inona ny salan'isa fotoana fanaterana?
Ho an'ny santionany, eo amin'ny 7-14 andro eo ho eo ny fotoana fanaterana. Ho an'ny famokarana betsaka, 20-30 andro aorian'ny nahazoana ny vola petra-bola no anaovana izany. Manomboka manan-kery ny fotoana fanaterana rehefa (1) voarainay ny vola petra-bolanao, ary (2) efa nahazo ny fankatoavanao farany ho an'ny vokatrao izahay. Raha tsy mifanaraka amin'ny fe-potoana nomenao ny fotoana fanaterana anay, dia aza misalasala mifandray aminay mba handaminana izany. Amin'ny tranga rehetra dia hiezaka izahay hanome fahafaham-po ny filanao. Amin'ny ankamaroan'ny tranga dia afaka manao izany izahay.
Afaka manome ireo antontan-taratasy mifandraika amin'izany ve ianao?
Eny, afaka manome ny ankamaroan'ny antontan-taratasy izahay, anisan'izany ny Taratasy Fanamarinana/Fanarahana fenitra; Fiantohana; Fiaviana, ary antontan-taratasy fanondranana hafa raha ilaina.