▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶E-Ink Display ary misy loko telo azo isafidiananaMainty/Maitso/Maitso na Mainty/Maitso
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Firafitra sy votoaty azo amboarina
▶Mirehitra ny jiro LED ho an'ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN rahona hanavaozana sy hamolavolana ny môdely misy marika, hanohanana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fanovana betsaka, ary ny POS/ERP mifandray amin'ny alàlan'ny API.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anay noho ny fahaizany mandanjalanja ny fotoana ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany amin'ny fotoana handraisana fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay.
FAMARITANA ANKAPOBENY
| Haben'ny efijery | 2.66 santimetatra |
| Lanja | 36 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 90.8×42.9*13mm |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | 0-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | CR2450*2ea (Bateria azo soloina) |
| fahefana | 0.1W |
*Miankina amin'ny fahamaroan'ny fanavaozana ny faharetan'ny bateria
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 59.5x30.1mm/2.66inch |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 296× 152 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP53 |
| Jiro LED | tsy misy |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Eo am-pivoarana hatrany ny indostrian'ny varotra antsinjarany, dia lasa fitaovana manan-danja amin'ny fitantanana ny tahiry sy ny fanomezana fampahalalana momba ny vidiny ho an'ny mpanjifa ny marika elektronika amin'ny talantalana. Ny marika elektronika amin'ny talantalana, fantatra ihany koa amin'ny hoe ESL, dia fampisehoana nomerika izay manolo ny marika taratasy nentim-paharazana amin'ny talantalana fivarotana. Havaozina ho azy amin'ny alàlan'ny tambajotra tsy misy tariby ny fampisehoana, ka tsy mila manova ny vidiny amin'ny tanana intsony. Na dia fitaovana mahery vaika aza ny marika elektronika amin'ny talantalana, toy ny teknolojia rehetra, dia mila fikojakojana izy ireo mba hahazoana antoka fa miasa tsara.
Tsy maintsy havaozina tsy tapaka ny rindrambaiko mba hahazoana antoka fa maneho tsara ny fampahalalana momba ny vidiny sy ny haavon'ny tahiry ny fampisehoana. Mifehy ireo asa manan-danja hafa ihany koa ny rindrambaiko, toy ny fotoana fiovan'ny vidiny, ka tena ilaina ny fanavaozana azy.
Farany, rehefa mikarakara etikety amin'ny talantalana elektronika dia tena ilaina ny manana drafitra fanampiny raha sendra misy fahatapahan-jiro na tranga tsy ampoizina hafa. Mety ho tafiditra amin'izany ny bateria fanampiny na loharanon-kery fanampiny toy ny gropy ho an'ny fampirantiana tsirairay.
Afaka manome ireo antontan-taratasy mifandraika amin'izany ve ianao?
Eny, afaka manome ny ankamaroan'ny antontan-taratasy izahay, anisan'izany ny Taratasy Fanamarinana/Fanarahana fenitra; Fiantohana; Fiaviana, ary antontan-taratasy fanondranana hafa raha ilaina.
Manome antoka ve ianareo fa azo antoka sy voaaro ny fanaterana ny vokatra?
Eny, mampiasa fonosana fanondranana avo lenta foana izahay. Mampiasa fonosana manokana ho an'ny entana mampidi-doza sy fonosana fitehirizana mangatsiaka voamarina ho an'ny entana mora tohina amin'ny hafanana ihany koa izahay. Mety hisy sarany fanampiny ny fonosana manokana sy ny fonosana tsy mahazatra.
Ohatrinona ny vidiny atolotrareo?
Mety hiova ny vidiny arakaraka ny famatsiana sy ny anton-javatra hafa eny an-tsena. Handefa lisitra vidiny vaovao ho anao izahay rehefa avy mifandray aminay ny orinasanao raha mila fanazavana fanampiny.