▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶E-RanomaintyAseho ary misy loko telo azo isafidiananaMainty/Maitso/Maitso na Mainty/Maitso
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Firafitra sy votoaty azo amboarina
▶LED mirehitra ho an'nyMampahatsiahy ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN rahona hanavaozana sy hamolavolana ny môdely misy marika, hanohanana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fanovana betsaka, ary ny POS/ERP mifandray amin'ny alàlan'ny API.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anay noho ny fahaizany mandanjalanja ny fotoana ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany amin'ny fotoana handraisana fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay.
| Haben'ny efijery | 2.66 santimetatra |
| Lanja | 28 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 85.9*41.9*9.1mm |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | -20-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | Batterie polymer |
| fahefana | 0.1W |
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 59.5x30.1mm/2.66inch |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 296× 152 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP67 |
| Jiro LED | LED miloko 7 |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Traikefa tsara kokoa ho an'ny mpanjifa
Ireo mpivarotra mahomby indrindra dia mahafantatra fa ny fanomezana traikefa miavaka ho an'ny mpanjifa no zava-dehibe amin'ny fampitomboana ny varotra sy ny fananganana fahatokisana amin'ny marika. Ny marika elektronika amin'ny talantalana dia mitana anjara toerana lehibe amin'izany amin'ny alàlan'ny fanatsarana ny traikefan'ny mpanjifa amin'ny fomba maro. Ohatra, ny mpanjifa dia afaka mamaky mora foana ny vidiny sy ny antsipirian'ny vokatra, izay afaka manampy azy ireo handray fanapahan-kevitra tsara momba ny fividianana. Ankoatra izany, ny marika elektronika amin'ny talantalana dia afaka manome fampahalalana sarobidy momba ny vokatra, toy ny fisian'ny entana, ny akora ary ny fampahalalana momba ny sakafo, manampy ny mpanjifa hanao safidy tsara momba ny fividianana.