▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶E-Ink Display ary misy loko telo azo isafidiananaMainty/Maitso/Maitso na Mainty/Maitso
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Firafitra sy votoaty azo amboarina
▶Mirehitra ny jiro LED ho an'ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN rahona hanavaozana sy hamolavolana ny môdely misy marika, hanohanana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fanovana betsaka, ary ny POS/ERP mifandray amin'ny alàlan'ny API.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anay noho ny fahaizany mandanjalanja ny fotoana ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany amin'ny fotoana handraisana fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay.
FAMARITANA ANKAPOBENY
| Haben'ny efijery | 2.9 santimetatra |
| Lanja | 45 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 90.8*42.9*13.7mm/3.57*1.69*0.54inch |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | 0-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | CR2450*2ea (Bateria azo soloina) |
| fahefana | 0.1W |
*Miankina amin'ny fahamaroan'ny fanavaozana ny faharetan'ny bateria
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 66.3x28.5mm/2.9inch |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 296 × 128 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP53 |
| Jiro LED | tsy misy |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Farany, ny iray amin'ireo tombony lehibe indrindra amin'ny marika elektronika amin'ny talantalana dia ny fahafahana mampitombo ny tombom-barotra. Amin'ny alàlan'ny fampihenana ny lesoka amin'ny vidiny, ny fampitomboana ny fahombiazana ary ny fanomezana traikefa tsara kokoa ho an'ny mpanjifa, ny marika elektronika amin'ny talantalana dia afaka manampy ny mpivarotra hampitombo ny varotra sy hampihena ny fandaniana. Io fitambarana io dia mety hitarika amin'ny tombom-barotra ambony kokoa, izay tena ilaina amin'ny faharetana sy ny fahombiazana maharitra.
Ho famaranana, fitaovana mahery vaika amin'ny fitantanana ny tahiry sy ny fanomezana fampahalalana momba ny vidiny ho an'ny mpanjifa ny marika elektronika amin'ny talantalana. Na izany aza, mila fikojakojana sahaza izy ireo mba hahazoana antoka fa miasa tsara hatrany. Amin'ny fanarahana ireo torohevitra ireo, dia afaka mitazona ny marika elektronika amin'ny talantalana ho tsara kalitao ny orinasa, mampihena ny mety hisian'ny fahadisoana ary mampitombo ny tombontsoa azo avy amin'izany ho an'ny mpanjifa sy ny mpiasa.