▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶E-Ink Display ary misy loko telo na efatra azo isafidianana: B/W/R na B/W/R/Y
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Serivisy famolavolana sy fametahana votoaty azo amboarina (OEM & ODM)
▶Mirehitra ny jiro LED ho an'ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Ny sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN dia ahafahanao manavao sy mamolavola ny môdely misy ny marika, izay manohana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fiovan'ny vidin'ny entana betsaka, ary ny fampidirana API amin'ny rafitra POS/ERP anao.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anananay noho ny teknolojia mandroso ananany ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray izay ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany rehefa mandray fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay arakaraka ny fangatahanao.
FAMARITANA ANKAPOBENY
| Haben'ny efijery | 2.66 santimetatra |
| Lanja | 38 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 90.7×42.8*11.2mm |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | 0-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | CR2450*2ea (Bateria azo soloina) |
| fahefana | 0.1W |
*Miankina amin'ny fahamaroan'ny fanavaozana ny faharetan'ny bateria
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 59.5x30.1mm/2.66inch |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 250 × 122 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP54 |
| Jiro LED | LED miloko 7 |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Tena ilaina ny mijanona ho eo alohan'ny fironana amin'ny tontolon'ny varotra ankehitriny, ary matetika izany dia mitaky vahaolana ara-teknolojia manavao. Ny iray amin'ireo fandrosoana mampientam-po indrindra tato anatin'ny taona vitsivitsy dia ny marika elektronika amin'ny talantalana (ESL), vahaolana nomerika izay manolo ny marika taratasy nentim-paharazana amin'ny talantalana fivarotana. Ato amin'ity lahatsoratra ity, dia hojerentsika ny tombony maro azo avy amin'ny marika elektronika amin'ny talantalana sy ny fomba hanovan'izy ireo ny indostrian'ny varotra.
1. Hatsarao ny fahamarinan'ny sary
Ny iray amin'ireo tombony lehibe amin'ny marika elektronika amin'ny talantalana dia ny fahamarinan'ny vokatra, izay manampy amin'ny fanesorana ny lesoka mifandraika amin'ny marika tanana. Ohatra, ny fahadisoan'olombelona matetika dia mitarika amin'ny vidiny tsy marina, izay mitarika ho amin'ny mpanjifa diso fanantenana sy fatiantoka ara-bola. Amin'ny alàlan'ny marika elektronika amin'ny talantalana, afaka manavao ny vidiny sy ny fampahalalana hafa amin'ny fotoana tena izy ireo mpivarotra, mba hahazoana antoka fa marina sy ara-potoana ny zava-drehetra.
2. Hatsarao ny fahombiazana
Tombony lehibe iray hafa amin'ny etikety elektronika amin'ny talantalana ny fahombiazany bebe kokoa. Ao anatin'ny tontolo fivarotana nentim-paharazana, tsy maintsy mandany ora maro ny mpiasa amin'ny fanoloana tanana ny etikety taratasy, izay mandany fotoana sy mora misy fahadisoana. Saingy amin'ny etikety elektronika amin'ny talantalana, dia mandeha ho azy io dingana io, ka mitsitsy fotoana sarobidy ary manatsotra ny dingana manontolo.