Mety amin'ny toe-javatra sarotra amin'ny hazavana.
98% ny tahan'ny fahamarinan'ny sary ho an'ny sehatra an-trano mahazatra.
Anjely mahita hatramin'ny 100°Mandritra × 75°Mitsangana.
Fitehirizana tafiditra (EMMC) Manohana ny fitahirizana ivelan'ny aterineto, Manohana ny ANR (Famenoana Tambajotra Mandeha Ho Azy ny Angona).
Fanohanana ny famatsiana herinaratra POE.
Manohana IP statika sy DHCP.
Azo ampiasaina amin'ny toeram-pivarotana isan-karazany, toeram-pivarotana lehibe, fivarotana ary toerana hafa.
| MODELY | PC5 |
| Paramètre fototra | |
| Sensor sary | Sehatra CMOS 1/4" |
| vahaolana | 640*400@25fps |
| Hafainganam-pandehan'ny sary | 1 ~ 25fps |
| Zoro fijery | 100° Mitsangana × 75° Mitsangana |
| asa | |
| Mametraka Lalana | Fametrahana valindrihana/fanandratana |
| Haavo fametrahana | 2.3m~6m |
| Famantarana ny elanelana | 1.3m~5.5m |
| Endri-javatra amin'ny rafitra | Algorithm marani-tsaina famakafakana horonan-tsary tafiditra ao anatiny, manohana antontan'isa amin'ny fotoana tena izy momba ny isan'ny mpandeha miditra sy mivoaka ny faritra, afaka manilika ny ambadika, ny hazavana, ny aloka, ny sarety fiantsenana ary zavatra hafa. |
| araka ny marina | ≧98% |
| nomaniny ho solon'izay | Fitehirizana Flash eo aloha, hatramin'ny 30 andro, ANR |
| Protocole tambajotra | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP ary HTTP |
| interface | |
| Ethernet | 1×RJ45, 1000Base-TX |
| Seranan-jiro | 1×DC 5.5 x 2.1mm |
| TONTOLO IAINANA | |
| Mari-pana miasa | 0℃~45℃ |
| Hamandoana miasa | 20% ~ 80% |
| fahefana | DC12V±10%, tsy mihoatra ny 12V |
| Fanjifana herinaratra | ≤7.2W |
| Mekanika | |
| Lanja | 0.3Kg (Tafiditra ao anaty fonosana) |
| lafiny | 135mm x 65mm x 40mm |
| Fametrahana | Fametrahana tafo |
| Haavon'ny fametrahana | Sakany fonony |
| 2.3m | 1.3m |
| 2.5m | 1.7m |
| 3.0m | 2.9m |
| 3.5m | 4.1m |
| 4m~6m | 5.5m |
Toerana ho an'ny daholobe: Ampiasaina any amin'ny toerana ho an'ny daholobe toy ny valan-javaboary, tora-pasika ary toerana fizahan-tany ny kaontera demografika mba hanaraha-maso ny fifamoivoizana sy hanatsarana ny fiarovana. Azo ampiasaina hamantarana ireo loza mety hitranga sy hamaliana haingana ny vonjy taitra ireo angon-drakitra ireo.
Kianja sy toerana fanaovana hetsika: Mampiasa kaontera mponina ny kianja sy toerana fanaovana hetsika mba hanaraha-maso ny fanatrehana sy hanatsarana ny fitantanana ny vahoaka. Azo ampiasaina hanatsarana ny fiarovana, hampihenana ny fotoana fiandrasana ary hanatsarana ny traikefan'ny mpitsidika ity angon-drakitra ity.
Amin'ny ankapobeny, fitaovana sarobidy ho an'ny orinasa, fikambanana ary governemanta ny mpandinika ny mponina mba hanangonana angon-drakitra mivantana momba ny mponina ao amin'ny faritra iray. Noho ny hafainganam-pandehany, ny fahamarinany ary ny fahombiazany, ny fanisana ny mponina dia afaka manome hevi-baovao sarobidy izay azo ampiasaina hanatsarana ny vokatra, ny fiarovana ary ny traikefan'ny mpanjifa. Raha mitady hanatsara ny fampandehanana ny orinasanao ianao dia diniho ny fampiharana ny fanisana ny mponina ankehitriny.