Mety amin'ny toe-javatra sarotra amin'ny jiro
98% ny tahan'ny fahamarinan'ny sary ho an'ny sehatra anatiny mahazatra
Anjely mahita hatramin'ny 140° Mitsangana × 120° Mitsangana
Fitehirizana tafiditra (EMMC) Manohana ny fitahirizana ivelan'ny aterineto, Manohana ny ANR (Famenoana tambajotra mandeha ho azy ny angona)
Fanohanana ny famatsiana herinaratra POE, fametrahana mora ampiasaina
Manohana IP statika sy DHCP
Azo ampiasaina amin'ny toeram-pivarotana isan-karazany, toeram-pivarotana lehibe, fivarotana ary toerana hafa
Algorithma sy Design azo antoka amin'ny fiainana manokana
| MODELY | PC5-T |
| Masontsivana ankapobeny | |
| Sensor sary | Sehatra CMOS 1/4" |
| vahaolana | 1280*800@25fps |
| Hafainganam-pandehan'ny sary | 1 ~ 25fps |
| Zoro fijery | 140° Mitsangana × 120° Mitsangana |
| asa | |
| Fomba fametrahana | Fametrahana / Fampiatoana |
| Haavo fametrahana | 1.9m~3.5m |
| Famantarana ny elanelana | 1.1m~9.89m |
| Fikirana ny Haavo | MANAMPY |
| Haavon'ny sivana | 0.5sm~1.2m |
| Endri-javatra amin'ny rafitra | Algorithm marani-tsaina famakafakana horonan-tsary tafiditra ao anatiny, manohana antontan'isa amin'ny fotoana tena izy momba ny isan'ny mpandeha miditra sy mivoaka ny faritra, afaka manilika ny ambadika, ny hazavana, ny aloka, ny sarety fiantsenana ary zavatra hafa. |
| araka ny marina | ≧98% |
| nomaniny ho solon'izay | Fitehirizana Flash eo aloha, hatramin'ny 180 andro, ANR |
| Protocole tambajotra | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP ary HTTP |
| seranana | |
| Ethernet | 1×RJ45, 1000Base-TX, RS-485 |
| Seranan-jiro | 1×DC 5.5 x 2.1mm |
| TONTOLO IAINANA | |
| Mari-pana miasa | 0℃~45℃ |
| Hamandoana miasa | 20% ~ 80% |
| fahefana | DC12V±10%, POE 802.3af |
| Fanjifana herinaratra | ≤ 4 W |
| Mekanika | |
| Lanja | 0.46Kg |
| lafiny | 143mm x 70mm x 40mm |
| Fametrahana | Fametrahana / fampiatoana valindrihana |
| Haavon'ny fametrahana | Sakany fonony |
| 1.9m | 1.1m |
| 2m | 1.65m |
| 2.5m | 4.5m |
| 3.0m | 7.14m |
| 3.5m | 9.89m |
| Haavon'ny fametrahana | Sakany fonony |
| 2.5m | 12.19㎡ |
| 3.0m | 32.13㎡ |
| 3.5m | 61.71㎡ |
Farany, azo ampiasaina hampitomboana ny fiarovana sy ny filaminana ny kaontera momba ny mponina. Amin'ny alàlan'ny fanaraha-maso ny isan'ny olona ao amin'ny faritra iray manokana, dia afaka mamantatra sy mamaly haingana ireo fandrahonana na vonjy taitra mety hitranga ny mpiasan'ny fiarovana, ka mampihena ny mety hisian'ny fahavoazana ho an'ny mpanjifa, mpitsidika ary mpiasa.
Toe-javatra fampiasana demografika
Ampiasaina amin'ny sehatra maro samihafa ny kajy mponina, ary samy manana ny fampiharana azy manokana avy izy ireo. Ireto misy ohatra mahazatra momba ny fomba fampiasana ny mpandinika mponina:
Varotra antsinjarany: Ampiasaina any amin'ireo fivarotana antsinjarany ny kaonteran'olona mba hanaraha-maso ny fivezivezen'ny olona sy hanatsarana ny traikefan'ny mpanjifa. Azo ampiasaina hanatsarana ny endriky ny fivarotana, ny isan'ny mpiasa ary ny fametrahana vokatra ireo angon-drakitra ireo, ary koa hamantarana ny fironana sy ny fiovan'ny fitondran-tenan'ny mpanjifa.
Fitaterana: Ampiasaina any amin'ireo foibem-pitaterana toy ny gara sy seranam-piaramanidina ny kaontera demografika mba hanaraha-maso ny fivezivezen'ny mpandeha sy hanatsarana ny fitantanana ny vahoaka. Azo ampiasaina hanatsarana ny isan'ny mpiasa, hampihenana ny fotoana fiandrasana ary hanatsarana ny fivezivezen'ny mpandeha ity angon-drakitra ity.