▶Chipset mitsitsy bateria mandroso ihany no hita ao amin'ny Texas Instrument; Fanjifana ambany
▶E-Ink Display ary misy loko telo azo isafidiananaMainty/Maitso/Maitso na Mainty/Maitso
▶Fifandraisana roa tsy misy tariby eo amin'ny rafitrao sy ny efijery
▶Afaka mampiasa fiteny maro, afaka mampiseho fampahalalana sarotra
▶Firafitra sy votoaty azo amboarina
▶Mirehitra ny jiro LED ho an'ny famantarana
▶Tohanan'ny Tabilao misy Adaptatera
▶Mora apetraka, ampidirina ary karakaraina
Sehatra fanaraha-maso foibe EATACCN rahona hanavaozana sy hamolavolana ny môdely misy marika, hanohanana ny fametrahana fandaharam-potoana, ny fanovana betsaka, ary ny POS/ERP mifandray amin'ny alàlan'ny API.
Mampiasa angovo kely kokoa ny protocole tsy misy tariby anay noho ny fahaizany mandanjalanja ny fotoana ary mampiasa ny singa fototra amin'ny fotodrafitrasa ESL ao amin'ny fivarotana mifandray ahafahan'ny mpivarotra mifandray mivantana amin'ny mpanjifany amin'ny fotoana handraisana fanapahan-kevitra. Azo alaina miaraka amin'ny LED na tsy misy LED ny Labels Electronic Talantalanay.
FAMARITANA ANKAPOBENY
| Haben'ny efijery | 7.5 santimetatra |
| Lanja | 201 g |
| Bika Aman 'endrika | Ampinga Frame |
| Chipset | Texas Instrument |
| KEVITRA | ABS |
| Refy manontolo | 183*118*11.2 /7.2*4.65*0.44 santimetatra |
| hetsika | |
| Mari-pana miasa | 0-40°C |
| Faharetan'ny bateria | 5-10 taona (fanavaozana 2-4 isan'andro) |
| Batterie | CR2450*4ea (Bateria azo soloina) |
| fahefana | 0.1W |
*Miankina amin'ny fahamaroan'ny fanavaozana ny faharetan'ny bateria
| miseho | |
| Faritra Fampisehoana | 162.6x97.3mm/7.5inch |
| Loko fampisehoana | Mainty sy Fotsy sy Mena / Mainty sy Fotsy sy Mavo |
| Fomba fampisehoana | Fampisehoana teboka matrisa |
| vahaolana | 640× 384 piksela |
| DPI | 183 |
| Tsy tantera-drano | IP54 |
| Jiro LED | tsy misy |
| Zoro fijerena | > 170° |
| Fotoana fanavaozana | 16 segondra |
| Fanjifana herinaratra amin'ny fanavaozana | 8 mA |
| Fiteny | Misy fiteny maro azo ampiasaina |
Ankoatra ny fanadiovana sy fikojakojana tsy tapaka, misy lafin-javatra manan-danja maromaro tokony hotadidina rehefa mikarakara ireo marika elektronika. Ny iray amin'ireo zavatra manan-danja indrindra dia ny fametrahana ireo marika mihitsy. Tokony hapetraka amin'ny toerana mora hitan'ny mpanjifa ny ESL, saingy tokony hialana amin'ny fifandraisana ara-batana ihany koa. Mora voakasika ny ESL ary mety ho simba mora foana raha sendra voadona na voadona.
Lafin-javatra manan-danja iray hafa amin'ny fitazonana ireo marika elektronika amin'ny talantalana ny rindrambaiko mampandeha azy ireo. Tsy maintsy havaozina tsy tapaka ny rindrambaiko mba hahazoana antoka fa maneho tsara ny fampahalalana momba ny vidiny sy ny haavon'ny tahiry ny fampisehoana. Mifehy ireo asa manan-danja hafa ihany koa ny rindrambaiko, toy ny fotoana fiovan'ny vidiny, ka tena ilaina ny fanavaozana azy.